طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان

سلام خدمت همراهان عزیز طراحان وب توی پست قبلی وبلاگ درباره چرا باید سایت داشته باشیم؟ صحبت کردیم و خوب قطعا شما به اهمیت وافر اون پی بردید حالا وقت اون رسیده که به همراهان گل و همیشگیمون بگیم از کجا یک طراح سایت خوب را شناسایی کنند و یک طراح سایت خوب در استان اصفهان برای دوستان اصفهانی معرفی کنیم. پس تا انتها با ما باشید.

طراحی سایت در اصفهان

09202541022

طراح سایت خوب کیه؟

طراحی سایت با برنامه های مدیریت محتوا در نگاه اول بسیار اسان به نظر می رسه و هر کسی که تنها نصب و راه اندازی این برنامه ها را بلد باشه به خودش میگه طراح سایت…..!

من واقعا چی بگم …!

اما واقعا اینطور نیست دوستان عزیز

یک طراح سایت حتما باید توانایی خوندن و نوشتن کد ها را داشته باشه کم کمش باید یک زبان برنامه نویسی تسلط داشته باشه حالا میپرسین چرا ؟؟؟

این را می تونید در پست طراح سایت حرفه ای به صورت کاملا واضح و مفصل مطالعه کنید.

بعد از آن که یک طراح خوب حداقل شش ماه تا یک سال پشتیبانی سایت شما را انجام میده نه تنها به خاطر اینکه  بدونه وضعیت سایتی که طراحی کرده چطوره و باگ و خطاهای اون را بفهمه و درک کنه که اینکار قطعا به تجربه و سواد خودش هم کمک موثر داره چرا که خطا های زیاد و البته کشف نشده ای هنوز وجود داره.

مورد بعدی که در شناخت یک طراح خوب به شما کمک میکنه نمونه کارهای آنلاین اون طراح هست که بهتون نشون میده چه کارها و توانایی هایی داره و صرفا یک قالب را نصب و رها نکرده.

خوب پس متوجه شدیم که طراحی سایت به همین راحتیا که دوستان مدعی گر ادعا میکنند نیست. 

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان 

خوب برسیم به مدعیان زیادی که در شهر زیبای اصفهان زیاد و البته خوب صحبت میکنند.متاسفانه بسیاری از کسایی ک در اصفهان سری داخل طراحی سایت کرده اند سایت هایی بی سر و تهی را طراحی کرده اند  دست آخر بعد از یکسال پدر صاحب سایت به شکوه در اومده و تصمیم آخرش را گرفته و گفته بی خیال سایت ….هی وای من..

ناگفته نمونه که خیلی این مدعیان سواد بالایی دارند و البته اسمی در کرده اند اما عنوان  طراحی سایت در اصفهان را زیر سوال برده اند به دو  علت :

یکی قیمت های پرت و پلایی  که واقعا برامن سواله معیار تعریفشون چیه ؟؟؟

حالا قیمت  خیلی خیلی بالا که انگار سایت را دارن میفرستن اردو به مریخ یا قیمت های خیلی خیلی پایین که جز شک در خرید غیرقانونی قالب و …. نمیشه فکر مثبت دیگه ای کرد

اما از همه مهمتر ……..بله درست حدس زدید عدم مسئولیت پذیریشون هست که بعد از طراحی سایت  سایت فی امان الله رها میکنند و میرند و هرچی پدر صاحب سایت بگه آقا برادر خواهر. شرکت و تیم معتبر طراحی سایت در اصفهان به دادم برسه جز سکوت چیزی نمی شنوند.

اما….

بعد از این همه این تفاسیر میخوام بهتون اینو بگم اگر قصد طراحی سایت را دارید و در استان زیبای اصفهان ساکن هستید حتما با طراحان سایت متفاوتی صحبت کنید قیمت طراحی سایت در اصفهان را بدست بیارید صحبت ها و پشتیبانی هاشون را گوش بدید تا از طراحی سایت لذت ببرید .

در این مابین طراحان و تیم هایی که باهاشون در ارتباطید پیشنهاد میکنم یک تماس با گروه طراحان وب هم داشته باشید شاید اون ها بتونند یکی از بهترین طراحی سایت در اصفهان باشند و شما بی خبر بوده باشید.