سوالاتی که می خواهید بدانید

برای دانستن پاسخ کامل سوالات خود با ما در ارتباط باشید.

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو می باشد. شما به کمک مهندسین سئو که دانش کافی برای این علم دشوار را دارا هستند می توانید در صفحه نمایش در موتورهای جستجو جایگاه بهتری را بدست آورید.به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد.

برای محاسبه قیمت سئو فاکتورهای متفاوت و زیادی وجود دارد. که مهمترین آن میزان رقابت کلمه کلیدی می باشد به فرض مثال کلمات هدف گذاری پر رقابت زمان و فعالیت بیشتری نیازدارد از همین جهت هزینه بیشتری را دربر میگیرد.

برندسازی یا برندینگ فرآیندی است که در آن شما نام برند خود را برای مخاطبین معنا می کنید. برندسازی یعنی تلاش برای رسیدن به معروفیت و محبوبیت. این موارد می تواند برای یک کسب و کار یا یا برای یک شخص باشد که در آن شهرت و اعتبار مدنظر است. فرآیند برندسازی به‌ روش های مختلفی انجام می‌شود اما هدف نهایی آن تنها آگاهی مردم نسبت به نام و برند شما است.

همه ما می دانیم که بازاریابی در رسانه های اجتماعی بسیار مهم است.از این رو مشتریان زیادی علاقه به فعالیت و نمایش خود در این بازار دارند و در جهت راه اندازی نیاز به طراحی و گرافیست دارند .و نحوه قیمت گذاری مناسب رسانه های اجتماعی، میانگین هزینه ها، قیمت طراحی قالب اینستاگرام و قیمت طراحی استوری اینستاگرام و … از سوالات اصلی آنان است پس باید عنوان کرد قیمت گذاری به عوامل مختلفی همچون:

تعداد اسلایدها
طرح انتخابی 
تعداد پست ها
بستگی دارد.

گروه طراحان وب

طراحان وب با هدف ایجاد و طراحی سایت هایی بهینه و کاربر پسند و با ایجاد تکنیک هایی در فضای دیجیتالی بر آن است که فضای کسب و کار شما را در کسب و کارهای دیجیتالی بهبود نماید.

طراحی سایت، اجرای سئو، دیجیتال مارکتینگ